Budżetując, nasi użytkownicy oszczędzają średnio 300 złotych miesięcznie.

A ile uda się Tobie?

Oszczędzasz 0 zł
Plan miesięczny
15
  • Płatność co miesiąc
  • Dostęp do wszystkich funkcjonalności
  • Gwarancja stałości ceny
Oszczędzasz 60 zł
Plan roczny
120
  • Płatność co roku
  • Dostęp do wszystkich funkcjonalności
  • Możliwość przedłużenia subskrypcji na kolejny rok w niezmienionej cenie
Prowadzisz budżet z dodatkowymi osobami?

Wystarczy, że jedna z Was będzie mieć wykupioną subskrypcję, a budżet będzie dostępny także dla pozostałych.

"Budżetuję razem z narzeczonym. Planując wydatki z EasyBudget zaczynamy zawsze od zaplanowania niezbędnych wydatków, a następnie oszczędności. Wiemy, że spokojnie nazbieramy na wesele bo każdy wydatek mamy pod kontrolą."

Maria
Użytkownik od 06.02.2021

"Moją słabością jest (a w zasadzie było) zamawianie jedzenia na dowóz. Odkąd używam EasyBudget zdałem sobie sprawę jak dużo pieniędzy wydaję na zamawianie jedzenia. Świadomość tego zdeterminowała mnie do zmiany nawyków. Dzięki temu więcej gotuję sam, jem zdrowiej i oszczędzam pieniądze."

Marcin
Użytkownik od 30.01.2021

Masz pytanie lub wątpliwości?

Być może już na nie odpowiedzieliśmy.

Konto i płatności

Pytania związane z okresem próbnym, subskrypcją i płatnościami

4 pytania
W jaki sposób jest realizowana płatność? Nie chcę podawać danych mojej karty.
Płatności realizowane są za pośrednictwem Przelewy24. Nie ma potrzeby podawania danych Twojej karty, gdyż na ten moment obsługujemy jedynie płatności pojedyncze.
Dołożymy wszelkich starań, aby koniec dostępu nie był dla Ciebie zaskoczeniem. Domyślnie, zamierzamy wysyłać Ci powiadomienia o zbliżającym się terminie odnowienia subskrypcji mailowo oraz w aplikacji.

W przypadku, gdy jednak skończy Ci się subskrypcja, konto pozostanie na miejscu i żadne dane nie zostaną utracone. Nadal będziesz mieć dostęp do już wprowadzonych danych, ale nie będziesz móc wprowadzać nowych. W dowolnym momencie możesz powrócić i po opłaceniu subskrypcji uzyskasz z powrotem dostęp do wszystkich funkcjonalności.

Nowa subskrypcja zacznie się w momencie zakupu, a więc za czas, w którym konto było nieaktywne nic nie zapłacisz.
Do prowadzenia budżetu wspólnie tylko właściciel budżetu potrzebuje posiadać aktywną subskrypcję. Pozostałe osoby (np. członkowie rodziny) mogą korzystać ze wszystkich funkcjonalności w kontekście tego budżetu, ale nie mogą prowadzić swoich.
Bardzo zależy nam na Twoim zdaniu. Podziel się z nami swoimi wątpliwościami lub zadaj nam pytanie poprzez email kontakt@easybudget.pl i postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.